Vítejte v rezervačním systému JEREMI Sport.

Přijďte s námi slavit NAROZENINY 17.3.2018, jako dárek pro vás máme všechny sporty za 50,-Kč, bližší informace ZDE

(Jeremiášova 2581/2, Praha 5, tel. 724 370 007)

Při rezervaci dochází k blokaci kurtu/stolu/místa. Připomínáme klientům, že rezervaci můžete bezplatně zrušit nejpozději 12 hodin před začátkem rezervované hodiny nebo 10 min po uskutečnění rezervace. Pozdější zrušení, nečerpání nebo přesunutí hodiny jste povinni uhradit. Nebude brán zřetel na objektivní důvody pro rušení kurtu (např. nemoc, úraz nebo osobní důvody). Rezervaci je možno rušit pouze v rezervačním systému, nikoli telefonicky.Pokud si nejste jisti, zda přijdete nebo v kolik hodin, a nechce se Vám takto nevyužitá rezervace hradit, doporučujeme bez předběžné rezervace využít službu přímo ve sportovním centru. Při využití služby na místě máte více možností, např. nastavit hru na 1,5 hodiny nebo vlastníci účtu mohou aktivovat kurt později v průběhu hodiny. Upozornění !! Nenechávejte své věci ve skříňkách delší dobu než užíváte sportoviště. Skřínky se po určitém čase samy odemknou.

V záložkách k jednotlivým rezervacím naleznete podrobnější informace ke konkrétním sportům.

Staňte se členy sportovního klubu JEREMI! Členství je zdarma a členové od nás obdrží každý měsíc bonusy. Více na: http://rezervace.jeremi.cz/sport_club
BŘEZNOVÁ AKCE PRO ČLENY SK JEREMI! 1X VSTUP DO POSILOVNY ZDARMA! PŘIJĎTE SI ZACVIČIT NEBO VEZMĚTE NĚKOHO S SEBOU DO FITKA. Platí při dobití kreditu za min. 500,- a při koupi permanentních karet. Akce platí od 1. do 31.3.2018.